Su didele meile mažoms širdelėms

Kasmet Lietuvoje gimsta apie 300 kūdikių su įgimtomis širdies ydomis. Maždaug kas dešimtam iš jų reikia skubios širdelės operacijos pirmosiomis gyvenimo valandomis. Pasauliniu mastu skaičiuojama, kad širdies ydą turi net 8 iš 1000 naujagimių.

Šie skaičiai daugeliui tik sausa statistika. Deja, ji tampa skausmu, kai sužinai, kad į širdies ligomis sergančių vaikų skaičių pakliūva ir Tavo kūdikis, kai suvoki, kad Tavo vaiko širdelei reikia skubios pagalbos, kai meldi stebuklo, patikėdamas savo vaiką medikų globai ir Dievo malonei, nes pats niekuo padėti negali.

Labdaros ir paramos fondas „Mažoji širdelė“ gimė iš meilės, vilties ir noro dalintis. Fondas atstovauja šeimoms, auginančioms vaikus, sergančius įgimtomis ar įgytomis širdies ligomis. Šie vaikai visuomenėje meiliai vadinami širdukais, o mes esame tam, kad kurtume bendruomenę ir išlaikytume širdukų ir jų artimųjų bendrystę, dalintumėmės žiniomis ir bėdomis, padėtume vieni kitiems, bendrautume ir siektume, kad mūsų vaikai nebūtų vieniši, augtų išdidūs ir pasitikintys savimi – juk jau nuo pat pirmųjų gyvenimo minučių jie yra kovotojai ir mūsų didvyriai.  

Dėl mažųjų širdukų siekiame sukurti bendruomenę, kurioje nė vienas nebūtų vienišas, kad būtų kur ir su kuo dalintis savo džiaugsmais ir nerimu. Taip pat siekiame nutiesti pagalbos tiltą tarp šeimų, medikų, reabilitacijos specialistų, dalinamės informacija, bendradarbiaujame su valstybinėmis institucijomis, siekiame kokybiškesnių gydymo ir reabilitacijos paslaugų mažiesiems širdukams. Tikimės, kad mūsų visų draugystė padės tapti stipresniems, labiau pasitikintiems, sveikesniems ir laimingesniems.

Su didele meile mažosioms širdelėms kuriame savo bendruomenės švenčių kalendorių, kviečiame visus, auginančius širdukus, aktyviai dalyvauti šventėse, siūlyti savo idėjas, prašyti pagalbos ir ja dalintis.
Jei jaučiatės išsigandę ar vieniši, jei kankina neatsakyti klausimai, jei baugu laukiant operacijos ar gyvenant po jos, jei neramina vaiko raidos ar sveikatos klausimai, – ateikite į mūsų būrį, kuris vienija daugybę šeimų išgyvenusių tą patį.  Kuo galėsime tuo vieni kitiems padėsime.  

Su didele meile mažosioms širdelėms

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.