Klaipėdos rajono vaikų gerumo akcija

Gruodžio 14-16 dienomis Klaipėdos rajone, Agluonėnų, Drevernos ir Priekulės kultūros centruose vyko trys šilti, gražūs renginiai, skirti paremti labdaros ir paramos fondo "Mažosios širdelės" globojamus vaikus. Akcijos pavadinimas VAIKAI - MAŽĄJAI ŠIRDELEI. Agluonėnų, Drevernos kultūros namuose bei Priekulės kultūros centre buvo kviečiama ateiti ir geranoriškai pasidalinti savo širdies šiluma, paaukoti "Mažajai širdelei".Tai, ką matėme renginiuose, buvo šilta, gražu, gera... Vaikai iš tiesų gali daug, nes juose plaka iš tiesų didelė ir graži širdis. Koncertuose, mugėse dalyvavo Priekulės, Drevernos ir Agluonėnų mokyklų, muzikos mokyklos ir darželių vaikai, gimnazijos mokiniai, dienos centro lankytojai, kultūros darbuotojai. Renginių metu ir dar prieš renginius savanorių vaikų dėka buvo surinkta 1891litų. Jie pervesti į labdaros ir paramos fondo "Mažosios širdelės", kaupiami svarbiems projektams vykdyti.

Labai dėkojame šventės organizatoriams, vaikams, savanoriams, mokyklų bendruomenėms ir visiems, kurie aukojo, kurie atėjo, dovanojo knygutes, kurios iškeliaus į VUL Santariškių klinikų širdies chirurgijos centrą, vaikų žaidimo kambarėlį.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.