Kalėdos Vilniuje ir Klaipėdoje

Paskutinį sekmadienį prieš didžiąsias šv. Kalėdų šventes mažieji širdukai susitiko Vilniuje kartu pabūti ir su Kalėdų seneliu susitikti.

Pas vilniečius širdukus Mariją, Mildą, Mykolą, Kajų, Vilių į svečius atvyko svečiai iš Panevėžio Džestina su broliuku Emiliu, bei Motiejus su sesute Kotryna. Buvo labai smagu pasimatyti ir tėveliams, nes dažniausiai bendraujame virtualioje erdvėje. Vaikams belaukiant senelio buvo labai smagu pabėgioti, laipioti, apžiūrėti ir pažaisti mūsų rėmėjo „Minidarželio“ žaisliukais, laipynėmis, dėlionėmis.

 

Vaikai bendravo lyg būtų iš vieno kiemo – taip greitai visi susipažino, susidraugavo. Kartu su tėveliais mažieji sukirto ne vieną pyragą ir mamyčių suneštų kitų vaišių paragavo. O čia ir Kalėdų senis į duris pabeldė. Mums pasisekė, kad senelis buvo neįtikėtinai linksmas, šmaikštus, dėmesingas ir vaikams labai patiko. Visi sakė eilėraštukus, o Mykolas labai išraiškingai eilėraštuką padeklamavo rankytėmis ir judesiukais. Visiems labai patiko. Senelis pašoko su vaikais ratelius ir palinkėjo visiems gražių švenčių bei gerų ateinančių metų.


Laikas prabėgo nepaprastai greitai. Atsisveikinome iki kito karto. Labai dėkojame „Minidarželiui“ už suteiktas patalpas mūsų susitikimui, mamytėms Redai ir Elonai už pagalbą organizuojant susitikimą, o visiems, kurie atvyko į šventę už gerą nusiteikimą, už šypsenas ir dėmesį mūsų vaikams.

O kitą dieną, pirmadienį, Kalėdų senelis  aplankė Klaipėdos vaikučius, susirinkusius į  viešbučio “Navalis” konferencijų salę.  
Sveikų ateinančių Naujųjų 2012 metų!
Su meile, Asta ir Neringa

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.