NATO pareigūnų sutuoktinės jautrios „mažųjų širdelių“ problemoms

 Sausio 28 d. Briuselyje, NATO štabo personalo restorane, tvyrojo jautrios ir kilnios emocijos – vyko simbolinių paramos čekių įteikimas įvairių šalių labdaros fondams.  Konkurso atrankos būdu labdaros ir paramos fondui „Mažoji širdelė“  NATO Charity Bazaar (liet. NATO labdaros mugė) narės skyrė 13200 lt. paramą pagal projekto paraišką – vaikų, patyrusių širdies operaciją, reabilitacijai.

 

Ta proga fondo „Mažoji širdelė“ nariai, vilnietis Ramūnas Mackevičius ir klaipėdietė Neringa Tomkevičienė, buvo pakviesti į čekių įteikimo ceremoniją Briuselyje. Didelė garbė teko čekį priimti iš NATO generalinio sekretoriaus sutuoktinės, ponios Anne-Mette Rasmussen, aktyvios mecenatės ir labdaros rinkimo organizatorės, rankų.

„Mažosios širdelės“ narių nuostabą kėlė NATO atstovų pasišventimas savanoriškam darbui, vienas kito palaikymas ir vertinimas šiame darbe, o mugės, vykstančios kasmet, siekiant surinkti pinigų įvairiose šalyse veikiantiems paramos fondams, dalyvauti įtraukia ir aukščiausius NATO pareigūnus bei jų šeimos narius. Tuo siekiama atkreipti dėmesį į paramos ir labdaros reikšmę.

Fondo „Mažoji širdelė“ nariai didžiuojasi būdami taip pat įvertinti už savo darbus ir paskatinti dar daugiau nuveikti „širdukų“ labui. Neringos Tomkevičienės padėkos kalba palydėta renginio dalyvių ovacijomis ir palaikymu.

Lietuvos karinio atstovo NATO, majoro –generolo P. V. Žuko, žmonos ponios Vilmos Žukienės ir karinio atstovo asistento, pono Michailo Karpuzovo, dėka, turėjome galimybę aplankyti  NATO būstinę ir susitikti su Lietuvai atstovaujančiais pareigūnais.

NATO Charity Bazaar – ne pelno siekianti organizacija, įsteigta 2005 metais.  Jos tikslai: organizuoti socialinę veiklą, siekiant rinkti lėšas labdaros fondams, suburti NATO karinių atstovų žmonas. Svarbiausias metų renginys -  labdaros mugė, kuri tradiciškai rengiama lapkričio mėnesį, sekmadienį. Organizaciją sudaro narės, atstovaujančios 34 šalių grupes.

Labdaros ir paramos fondas „Mažoji širdelė“ - tai organizacija, remianti ir suburianti šeimas, susidūrusias su vaiko širdies liga. Fondo veikla apima tiek visokeriopos informacijos tėvams teikimą, sergančių vaikų aprūpinimą reikiamomis medicininėmis priemonėmis, paramą gydymui bei reabilitacijai, tiek vaikų poilsio organizavimą.

Neringa Tomkevičienė

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.