Mamyčių šventė

Gegužės 10 dieną visi rinkomės į jau tradiciniu tampantį pavasario susitikimą. Šiais metais diena sutapo su MOTINOS diena, todėl susitikimą pavadinome ŠIRDUKO MAMA, bet labai laukėme ir visų tėčių, kurių susirinko labai nemažai. Susitikimo vieta – nuostabi, - Kairėnų botanikos sodas. Kaip visada tikslas buvo susitikti, pasimatyti, pasipasakoti, pasirodyti, kiek per žiemą užaugome, pasidžiaugti, pasilinksminti, pabendrauti. Labai sėkmingai tą ir padarėme, nes Irma R. pasirūpino skanėstais, Jurgutės tėtis pakvietė mus į botanikos sodą, Eglė M. suorganizavo fotografą, Indrė Z. Pasirūpino burbulais, kurie tapo linksmiausiu visos dienos užsiėmimu ir mažiems, ir dideliems.

 

Atlikome ir dar vieną misiją – ant raudonų balionų su širdelėmis parašėme linkėjimus... į dangų Estrėjai. Visi tyliai juos stebėjom, kol dingo iš mūsų akių... ir kiekvienas turėjo apie ką pagalvoti.

Žinoma, labai trūko visų, kurie tądien sirgo, buvo išvykę, kuriems buvo toli atvažiuoti porai valandų, todėl su nekantrumu laukiam kito susitikimo- vasaros stovyklos rugpjūčio mėn, kur visi pasimatysim ir pabūsim ilgėliau, pasvajosim ir paplanuosim ateities veiksmų planą ir palydėsim vasarėlę.

Iki susitikimo!!!

Asta

 

 

 

 

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.