Kalėdos – stebuklų metas

Visi sutiks, jog laikas iki Kalėdų yra nuostabus, visas tas spindesys, stebuklo laukimas ir tikėjimas gėriu  yra nepakartojamas ir žodžiais sunkiai aprašomas. Labiausiai šio laiko laukia mažieji žmogeliukai, jie ir mus, suaugusius, užkrečia ta šventiška ir pakilia nuotaika, nes kartais mes per daug įsisukę į rutiną ar skubėdami, nieko aplink nepastebime. Nepastebime, jog šis laikas yra be galo žavingas!

Labdaros ir paramos fondas Mažoji širdelė suprasdama, jog, šiuo nuostabiu laikotarpiu, vaikams dovanų bei pramogų, niekada nebus per daug, o tėveliams atokvėpio ir bendravimo valandėlė tikrai nepakenks, jau kelintus metus iš eilės sukviečia širdukus ir jų šeimas į Kalėdinį renginį.

2017-ųjų Kalėdų laukimo ir džiaugsmo renginys vyko nuostabiame žaidimų kambaryje "Minimukų namukai". Jame tilpo net 40 širdukų šeimų! Šįkart sveikinimo kalbą sakė širdukės Mildos tėvelis Ramūnas. Jis taip pat visus pakvietė būti aktyviais ir prisijungti prie 2018-ųjų metų vasaros stovyklos.

Kiek džiaugsmo ir tikro jausmo buvo vaikų akelėse ir širdelėse visiem susitikus ir apsikabinus. O Elfė ir Kalėdų senelis su žaidimais, dainelėmis ir, žinoma, dovanomis vaikus pakylėjo dar aukščiau. Jų veideliai tiesiog švytėjo, kai Kalėdų senelis pasakojo istorijas ir kartu su jais ratelyje šoko. Elfė taip pat labai patiko vaikams, jie net nejudėdami klausėsi jos nurodymų ir tiksliai vykdė jos paskirtas užduotėles. Tik patys mažiausieji lakstė aplink ir trukdė didesniems susikaupti. Tačiau kuomet Kalėdų senelis ištraukė didžiulį dovanų maišą prie jo suskubo ir patys mažiausieji. Visi buvo apdovanoti, nei vienas vaikas neliko nuskriaustas.

O kokio skanumo buvo rėmėjų padovanoti pyragai bei kiti saldumynai! Vaikai trumpam atsitraukę nuo draugų ir žaidimų vis atbėgdavo paskanauti tai vieno, tai kito skanumyno. Tėveliai nors trumpam, vaikam bežaidžiant, turėjo laisvą arbatos ir pokalbių minutėlę.

Kad renginys pavyko galima spręsti iš to, jog vaikus tėvam atskirti vienus nuo kitų ir išvesti iš renginio, buvo „misija neįmanoma“. Kaip ir kasmet išsiskirti teko tik su pažadais, jog būtinai visi susitiksime kitame Mažosios širdelės organizuojamame renginyje. Jis jau planuojamas Vasario 14-ąją, vaikų, sergančių įgimtomis širdies ydomis, dieną.

Širdukai už nuostabią šventę labai dėkingi:

Mamoms – Astai, Eglei, Irmai, Vaidotei, Angelikai ir Evelinai.

Žaidimų kambario „Minimukų namukai“ savininkams MB Džiaugsmo slėnis.

Elfei – www.dokipoki.lt

Ant stalo dėjome:

Pyragus – UAB Jugiva (www.mociuteskepyklele.lt)

Pyragus – UAB Bijola

Jogurtukus ir glaistytus sūrelius – AB Vilkyškių pieninė

Kalėdų senelio maišą pripildė:

Žaislais - nuolatinė Mažosios širdelė rėmėja, UAB Kotryna, taip pat šįkart prisijungė ir du nauji rėmėjai UAB BABYBELLUS (www.snape.lt) bei UAB Omandus (www.zylutes.lt).

Kojinėmis – UAB Skinija

Šaldytomis uogomis – UAB Geld Baltic (www.SuperGarden.lt)

Knygos- Leidykla Alma littera.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.