Magiškos Kalėdos

Kiekvienais metais visi laukiam Kalėdų stebuklų, vaikai visada turi daug svajonių ir pilnas širdeles šviesaus džiaugsmo. Todėl ir Mažosios Širdelės negali neišpildyti širdukų svajonių t.y. nesukviesti visų į Kalėdinį šurmulingą susitikimą. Kaip niekad šiemet prieškalėdinis laikotarpis buvo pilnas naujų susitikimų - šventėme trijuose miestuose – Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. Auga mūsų ratas, didėja bendruomenė, todėl labai smagu, kad vis daugiau atsiranda iniciatyvų ir noriai bendraujančių tėvelių.

Kauniečius subūrė Laura Kiliūtė ir visi susitiko žaidimų kambaryje, smagiai pasibuvo, susipažino– Kaunas tikrai judės į priekį su naujomis idėjomis ir inciatyvomis.

Klaipėdoje Neringa Šimašiutė-Rezgevičienė subūrė vakarų Lietuvos šeimas ir visi kartu aplankė kalėdinį teatrą.

Vilniečių gausus būrys neberado tookio didelio žaidimų kambario, kuriame visi norintys suibėgtų susitikti su Kalėdų seneliu, tad teko greit surasti kitą sprendimą. Čia pagelbėjo širduko Bernardo mama, Milda Martinkutė, – visus pakvietė draugiškame Comfort viešbutyje.

Šiemet Kalėdos Vilniuje buvo tiesiog stebuklingos, nes vaikus užbūrė Kalėdų senelio (Jono Palionio) burtai, stebuklai, snaigės, istorijos???? Ačiū Kajaus mamai Irmai už šitą nuostabų darbą – ir dar uz žalius rožinius zefyrus kaip iš pasakos????

Už nuostabias dainas, muziką, subūrimą visų draugėn esame labai dėkingi Show Masters renginių komandai ir muzikinei grupei „Keturi plius“, kuriuos pakvietė mūsų draugė Andželika ir Pavelas, širduko Oskaro tėveliai.

Vakaras kaip visada baigėsi „Kotrynos“ dovanų lietum – Kotryna yra mūsų draugė jau kelerius metus – labai ačiū Eglei, Ramintos mamai, už šios gražios draugystės puoselėjimą. Nereikia pamiršti, kad Kotrynos dovanėlės šiemet pasiekė ir Kauno bei Klaipėdos krašto širdukus.

Šventė nebūtų buvusi tokia puiki, nuostabi ir lengva be kitų mamų ir tėvelių pagalbos, kurie nešė dovanas, organizavo, tvarkė, kepė, puošė vaikus ir buvo kartu visą vakarą????

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.