NVO konferencija Rygoje

Š.m. balandžio 12 d. Rygos Universitete dalyvavome konferencijoje, kurią suorganizavo Schleswig-Holstein diakonija. Tarpusavyje bendradarbiaudamos šalių diakonijos dirba vietinėms bendruomenėms, teikdamos įvairias socialines paslaugas. Schleswig-Holstein diakonijos paskatinti ir palaikomi Lietuvos, Latvijos ir Estijos universitetų docentai atliko tyrimą apie nevyriausybinių organizacijų padėtį trijose Baltijos valstybėse, pateikė jų rezultatus ir iškėlė pagrindines tokių organizacijų gyvavimo, finansinių bei žmogiškųjų resursų problemas.

Diakonijų atstovai papasakojo apie savo šalių diakonijų struktūras, sferas, kuriose dirba, nuveiktus darbus bei nurodė gaires, kaip nevyriausybinės organizacijos turėtų dirbti, kad galėtų teikti kokybiškas paslaugas tiems, kuriems jų reikia, bei kad jomis pasitikėtų.

 

Su Lietuvos liuteronų diakonijos direktoriaus Mindaugo Kairio pagalba mums pavyko užmegzti pokalbį su Schleswig-Holstein diakonijos atstove p. Doris Scheer apie tai, kaip per bendrą projektinę veiklą galėtume padėti mūsų šalies vaikams su širdies ydomis.

Neringa Šimašiutė-Rezgevičienė, Jurga Misiuvienė

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.