×

Įspėjimas

JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: [ROOT]/images/skirsnemune

×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Širdukų vasaros susitikimas

Liepos 17-18 dieną Šilinėje, gražiame p. Ovidijaus gamtos kampelyje vyko „Mažosios širdelės“ tėvų bendruomenės organizuotas šeimų susitikimas. Nors ir ne visus mažuosius sukvietė alinantys vasaros karščiai, bet ištvermingiausi neliūdėjo - linksmybių netrūko, o karštį nuplovė Nemuno vanduo.  Vakare žiūrėjome nuostabų dokumentinį filmą apie tai, ką panašaus teko išgyventi ir kiekvienam iš mūsų, „Hearts of Hope“ , kurį specialiai mūsų organizacijai atsiuntė režisierė iš JAV, Mercedes Kane.


Norime nuoširdžiai  padėkoti VŠĮ Liuteronų diakonijos direktoriui kun. Mindaugui Kairiui - už nemokamą nakvynę, šiltai mus priėmusiam Arūnui Rušnaičiui  - už pasijodinėjimą žirgais, Odetai Kirnienei už saldumynus, labdaros ir paramos fondui „Golfas iš širdies“ – už vitaminus vaikams VISION bei UAB „Eugesta“ atstovei Gintarei - už dovanų gautas „Neutral“ higienos priemones alergiškiems vaikams.
{gallery}skirsnemune{/gallery}

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.