UAB "Interlux" ir UAB "Transkela" pagalba

Bendradarbiaujant su kompanija "Interlux", praeitų metų pabaigoje ir šių metų pradžioje uvo nemokamai išnuomoti trys kraujo krešumą tikrinantys įrenginiai "INRatio" vaikams po Fontano operacijos – Erikui Aušūrai iš Šakių, Augustui Savičiui iš Joniškio, Viliui Kaminskui iš Vilniaus, Martai Muižytei iš Kauno, Kajui Rabovič iš Vilniaus.

Tėveliams reikia nusipirkti tik pagalbines priemones - juosteles, adatėles, pipetytes. Kraujas tikrinamas imant mėginį iš pirštuko, atsakymas gaunamas iš karto. Taip sutaupoma laiko (nereikia eiti į polikliniką, o pagal dabar galiojančią tvarką ligonių kasos apmoka kraujo paėmimą iš venos vieną kartą per šešias savaites), o svarbiausia - mažylių ašaryčių.

 

Dėkojame vadybininkei Živilei Vaičekauskaitei už nesavanaudišką pagalbą ir rūpestį mūsų mažaisiais, taip pat įmonei "Interlux" už pritaikytą ženklią nuolaidą, suteiktą aparato Liepai Činauskaitei, kurį padėjo įsigyti UAB "Transkela", skyrusi 3000 lt. Tai svari pagalba, nes su ja pagerėja gyvenimo kokybė ir mažiau skausmo tenka išgyventi vaikučiams.

 

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.