Kilnių darbų diena - atnaujinta!

Balandžio 28 d., nuo 12 val. iki 21 val. / vieta: PLC Panorama/Vilnius

Balandžio 28 d. nuo 12 iki 20 val. kviečiame sudalyvauti Kilnių darbų dienoje laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“, Vilniuje.

Kilnus darbas = Geras darbas !

 

Viešoji įstaiga Nacionalinis kraujo centras ir Asociacija „Donorystė“ vėl kviečia į Kilnių darbų dieną laisvalaikio ir prekybos centre „Panorama“ Vilniuje, 2011 m. balandžio 28 d. Trečią kartą rengiamos akcijos tikslas – ne tik pakviesti donorystei, bet ir suteikti galimybę kraujo donorams susipažinti ir pabendrauti su žmonėmis, kuriems išgyventi ir pasveikti padėjo kraujo perpylimas.

„Pastebėjome, kad vienas iš motyvų tapti kraujo donoru yra kažkada pačiam žmogui ar jo artimajam perpiltas kraujas. Pasveikę žmonės nusprendžia grąžinti „moralinę“ skolą – dovanoti kraujo. Asmeniškai padėkoti savo kraujo donorui už padovanotą kraują neįmanoma – kraujo ir organų donorystė yra anonimiška. Todėl Kilnių darbų dienoje pakvietėme dalyvauti Vilniaus universiteto vaikų ligoninę ir nevyriausybines organizacijas, vienijančias tėvelius, kurių vaikučiai serga sunkiomis lėtinėmis ligomis ir kuriems pasveikti padėjo donorų kraujas“, – sakė Nacionalinio kraujo centro direktorius Vytenis Kalibatas.

„Jei dėl kokių priežasčių žmogus negali būti kraujo donoru, akcijos dieną jis galės paremti Vilniaus universiteto vaikų ligoninės žaidimų kambarius, kur mažieji ligoniukai kuria gražius rankų darbelius. Kiekvienas galime kažkuo prisidėti, kad pradžiugintume mažuosius ligoniukus“, – Vilniaus universiteto vaikų ligoninės atstovė ryšiams su visuomene Jolanta Normantienė.

Kilnių darbų dienoje dalyvaus labdaros ir paramos fondai: „Mažoji širdelė“ ir „Rugutė“. Fondai vienija tėvelius, kurių vaikučiai serga sunkiomis lėtinėmis ligomis, o vaikučiams pasveikti padėjo kraujo donorų paaukotas kraujas.

Apsilankę Kilnių darbų dienojoe turės puikią progą sužinoti apie projektą, skatinanti pacientų ir medikų bendravimą- „Kalbėkime“, kurį pristatys „Pacientų saugos, inovacijų ir kokybės fondas“. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras norintiems atliks cholesterolio tyrimus. Visų kraujo donorų lauks netikėta staigmena – gėlės  nuo mažųjų ligoniukų.

Kraujo donorų sveikata rūpinasi ir padeda atgauti jėgas  Šeimos vaistinė ir UAB Vilniaus duona.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.