Dviračiais per Europą mažosioms širdelėms paremti

Rugpjūčio 21 d. startuoja dviračių maratonas "PARIS-BREST-PARIS Randonneur" bei prasminga akcija, kurios iniciatoriai – p.  Ralf Tuchtenhagen ir jo kolega širdies chirurgas iš Vokietijos - Dr. Harald Eichstaedt. P. Tuchtenhagen, Dr. Harald Eichstaedt  bei dar 5000 kitų dviratininkų iš viso pasaulio dalyvaus garsiame ultra distancijos dviračių sporto maratone Paryžius-Brestas-aryžius. Siekiama nuvažiuoti 1230 km atstumą per mažiau nei 80 valandų, įskaitant ir poilsio bei miego laiką. Šį maratoną P. Ralf ir Dr. Harald nori įprasminti atkreipdami savo bičiulių ir kolegų dėmesį į širdies ligomis sergančius vaikus, todėl kreipėsi į juos su prašymu aukoti bent po 1 euro centą už kiekvieną  jų nuvažiuotą kilometrą.

Savo kreipimesi P. Ralf rašo:

“Mieli Draugai, Kolegos, Tėveliai vaikučių, besidžiaugiančių sveikomis širdelėmis, dviračių sporto entuziastai,

Už savo sveiką širdį esu dėkingas Dievui ir dėl to noriu pagelbėti vaikučiams ir jų tėveliams, kuriems su širdele pasisekė mažiau, ir kurie gyvena su širdies ydomis bei patiria pakartotines chirurgines operacijas savo gyvenime. Nuoširdžiai prašau Jūsų aukoti bent po vieną eurocentą už kiekvieną mano ir Dr. Harald Eichstaedt nuvažiuotą kilometrą. Kai rugpjūčio 24 d. vėlų vakarą mes kirsime finišo liniją Paryžiuje iš viso paaukokite 12,30 Euro x 2= 24,60 euro į nurodytą sąskaitą. Žinoma jūs galite aukoti ir didesnes sumas prieš varžybas ar po jų.”

Fondą “Mažoji širdelė” dar neprasidėjus akcijai jau pasiekė pirmieji paaukoti pinigai, kuriuos pervedė p. Stefan Tarandjiiski ir Peter Kohl, labai už tai dėkojame.

Mes esame be galo dėkingi p. Ralf Tuchtenhagen, Dr. Harald Eichstaedt ir visiems geranoriškiems žmonėms už tokį dėmesį bei paramą, kurią skirsime vaikams, jų gydymo ar reabilitacijos poreikiams. Stipresnei širdelei reikalinga tikrai stipri, ištverminga, didelė ir mylinti širdis.

Informacija apie maratoną čia

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.