Iš širdies į širdį...

Pasaulinė širdies diena minima rugsėjo 29-ąją, kuomet už langų spalvotas ir šiltas ruduo. Saulė dar būna pakankamai aukštai, todėl Labdaros ir paramos fondas Mažoji širdelė dažniausiai paminėti šią dieną visus pakviečia į gamtą, pasidžiaugti tais paskutiniais saulės spinduliais, pasimėgauti nuostabiu spalvotu rudeniu.

Šiemet ši šventė ypatingai nuostabi ir išskirtinė buvo tuo, jog širdukai sutiko be galo mielą, širdingą ir atjautos pilną moterį Larisą, kuri su malonumu sutiko visus širdukus priimti pas save į malūną (www.duonoskelias.lt).  Atvykus širdukai pamatė, jog ponia Larisa jiems paruošusi staigmeną, ne tik pasakojimą apie seniau naudotus žemės ūkio padargus, bet ir skanų tortą. Vaikai liko sužavėti ir gautomis žiniomis, ir tortu.

Tačiau tądien visi aplink mus buvę žmonės pasitaikė geri.  Prie širdukų grupės prisijungė fotografė Tatjana (http://www.fotosaldiakimirka.lt) ir padarė nuostabią šiltą rudeninę širdukų ir jų šeimų fotosesiją (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=747269168792045&id=156191374566497&hc_location=ufi).

Tiek daug gerų žmonių sutikti per vieną dieną ir pakalbėti su jais iš širdies į širdį nekasdien tenka. Turbūt ypatingos širdukų širdys traukia geras nuoširdžias širdis prie savęs.

Tikimės vėl visi pasimatyti per širdukų Kalėdas

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.